Hizmetlerimiz
Anasayfa > Hizmetlerimiz
İş Güvenliği Uzmanlığı

İşyerinizde güvenli çalışma ortamları yaratarak kaza risklerinin ortadan kaldırılması için iş güvenliği uzmanlarımız çözüm ortağınız olmaktadır.


Devamı

İşyeri Hekimliği

Doğru kişilerin doğru işe yerleştirilmesi ve meslek hastalıkların önlenmesi için işyeri hekimlerimiz sizlere yol göstermektedir.


Devamı

Diğer Sağlık Personeli

Çok tehlikeli sınıftaki işyerlerinde sağlık güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde tutulabilmesi için diğer sağlık personellerimiz sizlere hizmet vermektedir.


Devamı

Risk Değerlendirmesi Raporu

İlgili yasa ve yönetmeliklerdeki tüm şartları doğru şekilde yerine getirebilmeniz için profesyonellerimiz tarafından risk değerlendirme raporları hazırlanmaktadır.


Devamı

Acil Durum Eylem Planları

Beklemediğimiz anlarda gelen afet durumlarına hazırlıklı olabilmek için acil durum planları hazırlanarak işyerinize tatbik edilir.


Devamı

Sağlık Güvenlik Planı

Özellikle inşaatlarda emniyetli çalışma ortamlarını işin her aşamasında devam ettirebilmek adına sağlık güvenlik planları hazırlanır.


Devamı

Temel İSG Eğitimleri

İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünü tüm çalışanlarınıza benimsetmek adına periyodik iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerimiz verilmektedir.


Devamı

İşe Giriş Sağlık Raporları

işe başlamadan önce ve periyodik sürelerle işyeri hekimi tarafından meslek hastalıklarının önlenmesi için sağlık raporları işyeri hekimlerimiz tarafından hazırlanır.


Devamı